Naar de inhoud
canyonyas
EN
Avelineshole

Verenigd Koninkrijk Verenigd Koninkrijk Kloof

Burrington Combe

162 m rots, uitgesleten door de East Twin Brook.

Bekijk de doorsnedeWanneer gaan

Rod Ward (user Rodw ) · Public domain

De doorsnede

162 meter, op schaal.

Een doorsnede van Burrington Combe op de diepste en smalste plek, gemeten op het Copernicus-reliëfmodel om de 30 m. Op dezelfde schaal als het monument dat op de bodem staat.

301 m182 m162 m7,5 km van rand tot rand1,0 kmverticale schaal × 2,9301 m182 m162 m7,5 km van rand tot rand1,0 kmverticale schaal × 3,0

Op de bodem, op schaal: Grote Piramide · 139 m

De diepte wordt gemeten tot de onderste rand; de breedte van rand tot rand. Een reliëfmodel van 30 m maakt de smalste wanden vlakker, waardoor een slot canyon minder diep lijkt dan hij is.

162m

Diepte

gemeten op het reliëfmodel van 30 m

7,5km

Van rand tot rand

gemeten op het reliëfmodel van 30 m

16°

Steilste wand

gemiddelde over 300 m, uit het reliëf

20m

Hoogte van de bodem

Van rand tot bodem

Middagen, boven en beneden.

In juli loopt de middagtemperatuur op tot 22 °C. De beste maanden om te wandelen zijn van juni tot september.

rand · 301 mbodem · 20 m
  1. 8°6°Jan
  2. 8°6°Feb
  3. 10°8°Mrt
  4. 13°12°Apr
  5. 17°15°Mei
  6. 20°18°Jun
  7. 22°20°Jul
  8. 22°20°Aug
  9. 19°17°Sep
  10. 15°13°Okt
  11. 11°9°Nov
  12. 8°6°Dec
Wandelen: Jun–Sep

Middagmaxima, gemiddelden 1991–2020 (NASA POWER), omgerekend naar de hoogte van de rand en van de bodem met de standaard temperatuurgradiënt (6,5 °C per 1 000 m). Schaduw, wind en gesteente veranderen dit per dag. Geen voorspelling.

Verenigd Koninkrijk

Burrington Combe (kloof) ligt in Verenigd Koninkrijk en is uitgesleten door de East Twin Brook. Het reliëfmodel meet 162 m van de bodem tot de onderste rand en 281 m tot de bovenste. Van rand tot rand is hij 7,5 km breed op de plek waar de doorsnede is gemaakt.

Meer lezen op Wikipedia

Hoe er te komen.

  • Burringtondichtstbijzijnde plaats · 0,8 km hemelsbreed
  • Parkeerplaats op 680 mdichtstbijzijnde parkeerplaats in OpenStreetMap, hemelsbreed
  • Uitkijkpuntendichtstbijzijnde uitzichtpunt · 2,4 km vanaf de bodem
  • Bristol Airport (BRS)dichtstbijzijnde luchthaven met lijnvluchten · 7 km hemelsbreedAutohuur op luchthaven BRS (Bristol)Discover Cars · gesponsorde link
  • Van juni tot septemberbeste maanden om te wandelen (schatting)

Plan uw bezoek

Begeleide wandelingen, een bed in de buurt, een auto.

Sommige van de bovenstaande links zijn affiliatelinks: als u via deze links boekt, ontvangen wij mogelijk een commissie, zonder extra kosten voor u. Dit verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Vanuit de lucht.

De canyon van bovenaf, met gearceerd reliëf, de lijn van de doorsnede, de rivier en wat mensen eromheen in kaart hebben gebracht.

Burrington Combe van bovenaf gezien (Sentinel-2) N 4 km

Sentinel-2 wolkenvrij 2016 (EOX, CC BY 4.0), 16 × 16 km, noorden boven. De lijn is de insnijding hierboven. Punten © OpenStreetMap-bijdragers.

Rond de canyon.

  • 10uitkijkpunten binnen 5 kmCheddar Viewing Tower, Top of the Gorge, Castle Rock en nog 7
  • 6gemarkeerde wandelroutes binnen 4 kmSamaritans Way South West, The Butcombe Trail, Two Rivers Way en nog 3
  • 10voetbruggen en hangbruggen binnen 3 kmInspection Bridge en nog 9
  • 23grotten binnen 3 km
  • 20parkeerplaatsen binnen 3 km
  • 9informatieborden en bezoekerscentra binnen 4 km
  • 15bushaltes binnen 2 km
  • 18campings binnen 8 kmWinter Meadows, Cleeve Caravan & Camping, Walnut Tree Farm Camping en nog 15
  • 35hotels en pensions binnen 8 kmThe Lamb Inn, The Oakhouse, Yoxter en nog 32
  • 5restaurants en cafés binnen 4 km
  • via ferrata-routes binnen 4 km
  • klimrotsen binnen 3 km
  • plekken voor raften, kanoën, kajakken of canyoning binnen 4 km
  • zwemplekken binnen 3 km
  • watervallen met een naam binnen 4 km

Geteld in OpenStreetMap, de kaart die iedereen kan bewerken, rond de bodem van de canyon. Een laag aantal kan gewoon betekenen dat nog niemand het gebied heeft gekarteerd. © OpenStreetMap-bijdragers (ODbL).

Plaatsen in de buurt

  • Burrington0,8 km hemelsbreed
  • Blagdon2,4 km hemelsbreed
  • Churchill3,3 km hemelsbreed
  • Shipham3,5 km hemelsbreed
  • Wrington4,6 km hemelsbreed
  • Cheddar5,4 km hemelsbreed
  • Sandford5,7 km hemelsbreed
  • Winscombe5,7 km hemelsbreed

In onze andere atlassen

Wat er verder rond Burrington Combe te vinden is.

De rivier die hem heeft uitgesleten, de watervallen erin, de bergen op de rand, de meren, stranden en het eiland in de buurt – uit onze zes zusteratlassen, elk met eigen cijfers.

Peakyas9 bergen binnen 15 km
Black Down325 m · 4,2 kmCadbury Hill81 m · 4,5 kmWavering Down211 m · 7,8 kmCrook Peak · 9,4 kmDundry Hill223 m · 10 kmCourt Hill · 12 kmKnowle Hill112 m · 12 kmWorlebury Hill · 15 km
Lakeyas5 meren binnen 15 km
Blagdon Lake1,5 km² · 4,3 kmCheddar Reservoir0,9 km² · 7,7 kmBarrow Gurney Reservoir 10,3 km² · 9,4 kmChew Valley Lake4,0 km² · 10 kmBarrow Gurney Reservoirs0,3 km² · 10 km
Coastya2 stranden binnen 15 km
Salthouse Bayzee tot 18 °C · 12 kmLittleharp Bayzee tot 18 °C · 12 km

Cijfers uit de databases van de zustersites (Wikidata, HydroATLAS, GeoNames, NOAA, OpenStreetMap). De links werken zodra elke site online is.

Maand na maand

Het weer, op de bodem en aan de rand.

JanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
Middag · bodem881013172022221915118
Middag · rand6681215182020171396
Nacht · rand10136911119642
Regen (mm)766060506062687250838684
Regendagen141112121212131312141614
Zonuren/dag1,52,64,16,16,87,06,65,65,23,01,81,2
Sneeuw op de grond (cm)542000000014
Middag · bodemMiddag · randNacht · randRegen (mm)Zonuren/dag
Jan861761,5
Feb860602,6
Mrt1081604,1
Apr13123506,1
Mei17156606,8
Jun20189627,0
Jul222011686,6
Aug222011725,6
Sep19179505,2
Okt15136833,0
Nov1194861,8
Dec862841,2

Gemiddelden 1991–2020 (NASA POWER) voor een cel van ongeveer 55 km breed, omgerekend naar de bodem (20 m) en de rand (301 m) met de standaard temperatuurgradiënt. Geen voorspelling.

Foto's

Gezien vanaf het pad.

Rock of ages
Rodw at English Wikipedia · Public domain
Avelineshole2
Rod Ward (user Rodw ) · Public domain
Mendiphillsaonb3
Rodw at English Wikipedia · Public domain

Recente jaren

Natte jaren, droge jaren.

De regen van elke maand als aandeel van het gemiddelde van 1991–2020. Een droog jaar betekent een lagere rivier en heter gesteente, een nat jaar meer water in de kloof.

JanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
2020107%272%103%113%13%174%87%142%69%199%94%166%
2021148%126%80%43%205%76%127%67%114%164%28%97%
202248%153%87%59%122%114%22%23%121%110%162%97%
2023121%23%210%150%95%73%165%91%134%141%118%176%
202493%226%173%153%149%36%113%78%271%133%105%85%
2025128%109%22%81%43%105%58%47%152%81%153%159%

130% of meer: natte maand 70% of minder: droge maand

Vergelijk met de buren.

Burrington Combe

Verenigd Koninkrijk

  • 162 mDiepte
  • 7,5 kmVan rand tot rand
  • —Lengte
  • 16°Steilste wand

Avon Gorge

Verenigd Koninkrijk · 16 km

  • 76 mDiepte
  • 510 mVan rand tot rand
  • —Lengte
  • —Steilste wand

Bekijk de gids

Ironbridge Gorge

Verenigd Koninkrijk · 143 km

  • 95 mDiepte
  • 2,2 kmVan rand tot rand
  • —Lengte
  • 13°Steilste wand

Bekijk de gids

Goring Gap

Verenigd Koninkrijk · 114 km

  • 124 mDiepte
  • 4,4 kmVan rand tot rand
  • —Lengte
  • 16°Steilste wand

Bekijk de gids

Waar deze cijfers vandaan komen

Naam, type, gepubliceerde diepte en lengteWikidata (Q4249919) · CC0
De doorsnede: diepte, breedte, wand en 3D-modelCopernicus DEM GLO-30 · © DLR e.V., © Airbus Defence and Space GmbH, Copernicus/ESA
KlimaatNASA POWER, 1991–2020
Uitkijkpunten, paden, bruggen en loop van de rivier© OpenStreetMap contributors · ODbL
AfbeeldingenEOX Sentinel-2 cloudless 2016 · CC BY 4.0; Wikimedia Commons
Rivieren, watervallen, bergen, meren, stranden en eilanden in de buurtCoastya, Lakeyas, Peakyas, Cascadyas, Islandyas, Riveryas

Elk cijfer is een gemiddelde, een schatting of een telling uit een openbare dataset. Licenties en methoden: gegevensbronnen.

De familie

Heeft u liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?

Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen op basis van open data, maand voor maand, in zeven talen.

strandCoastyaVind je strand: zeetemperatuur, zon en zwemmen maand na maand.Bezoeken meerLakeyasDe meren van de wereld: watertemperatuur, ijs, diepte en oevers.Bezoeken bergenPeakyasElke top in 3D: weer op de top, nulgradengrens, hutten en paden.Bezoeken watervallenCascadyasDe watervallen van de wereld: hoogte, debiet per maand en wanneer ze bulderen.Bezoeken eilandenIslandyasElk eiland vanaf zee: grootte, zeetemperatuur, veerboten en 3D.Bezoeken rivierenRiveryasElke rivier van bron tot monding: de reis, het debiet en het stroomgebied in cijfers.Bezoeken
canyonsCanyonyasElke canyon op schaal doorgesneden: diepte tot de bodem, temperaturen op de rand en de bodem, paden en uitkijkpunten.U bent hier
grottenCavernyasElke grot met zijn echte diepte en lengte: de rots erboven, de temperatuur binnen het hele jaar en hoe je hem bezoekt.BinnenkortBezoeken
sterrenhemelDarkskyasWaar de nacht nog donker is: de hemel van elke plek, de Melkweg maand na maand, de maan, verduisteringen en het noorderlicht.BinnenkortBezoeken
uitzichtpuntViewyasElk uitzichtpunt met zijn echte 360°-panorama: de toppen die je ziet, hoe ver je kijkt en waar de zon ondergaat.BinnenkortBezoeken
vogels kijkenBirdyasElk vogelreservaat en wetland met de waargenomen soorten maand na maand: standvogels, zomergasten en doortrekkers.BinnenkortBezoeken
bossenForestyaElk bos met zijn ringen van bodembedekking, wat er groeit en leeft, en de beste maanden om er te wandelen.BinnenkortBezoeken